Kolektiv

Simon Kardum, direktor
M: +386 30 310 101 E: simon.kardum@kinosiska.si

Mitja Bravhar, pomočnik direktorja za menedžment in finance, umetniški vodja gledališkega in plesnega programa
M: +386 30 310 102 E: mitja.bravhar@kinosiska.si

Matjaž Manček, pomočnik direktorja za glasbeni program, vodja glasbenega programa, MENT Ljubljana: menedžer projekta 
M: +386 30 310 103 E: matjaz.mancek@kinosiska.si

Anja Zver, vodja projektov
M: +386 30 310 104 E: anja.zver@kinosiska.si

Andreja Bolčina, organizatorka kulturnega programa
M: +386 30 310 109 E: andreja.bolcina@kinosiska.si

Rok Avbar, vodja za stike z javnostjo
M: +386 30 310 105 E: rok.avbar@kinosiska.si

Matej Bobič, tehnični vodja
M: +386 41 753 344 E: matej.bobic@kinosiska.si

Darinka Jurečič, poslovna sekretarka VI
M: +386 30 310 100 E: darinka.jurecic@kinosiska.si

Urška Črnič, strokovna delavka VII/2
M: +386 30 310 100 E: urska.crnic@kinosiska.si

mag. Jaka Mihelič, samostojni strokovni sodelavec VII/2
M: +386 30 310 107 E: jaka.mihelic@kinosiska.si

Urška Aplinc, vodja kulturno-umetnostnega programa
E: urska.aplinc@dobravaga.si

Dominika Maša Kozar, spletna gurujka
E: dominikamasa.kozar@kinosiska.si

Matjaž Komel, oblikovanje materialov
E: matjaz.komel@kinosiska.si

Info pult
Almedina Meštrovac, vodja Info pulta
T: +386 1 500 30 00 E: recepcija@kinosiska.si

Nik Drozg, vodja hostesne službe in programa ŠPIL LIGE
T: +386 1 500 30 00 E: nik.drozg@kinosiska.si

DobraVaga | GALERIJA
M: +386 30 310 106 E: info@dobravaga.si

SEZNAM SODELAVCEV

Predvaja se…