Kolektiv

Simon Kardum, direktor
M: +386 30 310 101 E: simon.kardum@kinosiska.si

Mitja Bravhar, pomočnik direktorja za menedžment in finance, umetniški vodja gledališkega in plesnega programa
M: +386 30 310 102 E: mitja.bravhar@kinosiska.si

Matjaž Manček, pomočnik direktorja za glasbeni program, vodja glasbenega programa, MENT: manageMENT & booking
M: +386 30 310 103 E: matjaz.mancek@kinosiska.si

Piera Ravnikar, M.A., umetniška vodja programov vizualnih, avdiovizualnih in intermedijskih umetnosti ter vodja galerije DobraVaga
M: +386 30 310 104 E: piera.ravnikar@kinosiska.si

Andreja Bolčina, organizatorka kulturnega programa
M: +386 30 310 109 E: andreja.bolcina@kinosiska.si

Rok Avbar, vodja za stike z javnostjo
M: +386 30 310 105 E: rok.avbar@kinosiska.si

Matej Bobič, tehnični vodja
M: +386 41 753 344 E: matej.bobic@kinosiska.si

Darinka Jurečič, poslovna sekretarka VI
M: +386 30 310 100 E: darinka.jurecic@kinosiska.si

mag. Jaka Mihelič, glavni vzdrževalec V
M: +386 30 310 107 E: jaka.mihelic@kinosiska.si

Tanja Skale, vodja kulturno-umetnostnega programa
E: tanja.skale@kinosiska.si

Daniel Sheppard, spletni guru
E: daniel.sheppard@kinosiska.si

Žiga Artnak, oblikovanje materialov
E: ziga.artnak@kinosiska.si

Info pult
Urška Črnič, M.A., vodja Info pulta
T: +386 1 500 30 00 E: recepcija@kinosiska.si

DobraVaga | GALERIJA
M: +386 30 310 106 E: info@dobravaga.si

SEZNAM SODELAVCEV

Predvaja se…